ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Parti tyger 9255082
*
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:18:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 17:11:26
1
Vinnande bud
16/11 12:39:23
2
600 kr
16/11 12:39:23
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
5166 Duk
Hellinne, 200x150 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
5173 Dukar
2 st, + 6 servetter (oklippta), Draken, 120x150-29..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:02
*
Parti tyger
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 17:11:26 | 1 | Vinnande bud |
16/11 12:39:23 | 2 | 600 kr |
16/11 12:39:23 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
5166 Duk
Hellinne, 200x150 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59 -
5173 Dukar
2 st, + 6 servetter (oklippta), Draken, 120x150-29..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:02